pocetna_stranica

5th Isidor Bajic Piano Memorial - učesnici

march 05 - 15, 2010

Takmičari koji su nastupili u I etapi:

LISTA JE PREMA ABECEDNOM REDOSLEDU, U ODNOSU NA PREZIME TAKMIČARA
Oficijelni poredak slova, koji inkorporira engleska i srpska slova, je sledeći:
A-B-C-Č-Ć-D-DŽ-Đ-E-F-G-H-I-J-K-L-LJ-M-N-NJ-O-P-Q-R-S-Š-T-U-V-W-X-Y-Z-Ž

 

A kategorija
Ime & Prezime

DRAGANA KNEŽEVIĆ
SRBIJA

GERGELY KOVÁCS
MAĐARSKA

MINA MIJOVIĆ
SRBIJA

MILOŠ NOVIČIĆ
SRBIJA

ALEKSANDAR PAVLOVIĆ
SRBIJA

MARKO PEJANOVIĆ
SRBIJA

SANJA RADULOVIĆ
SRBIJA

DINA STOJILKOVIĆ
SRBIJA

VLADIMIR ŠOVLJANSKI
SRBIJA

OLIVERA TOMAŠEVIĆ
SRBIJA

MARIJA VASIĆ
SRBIJA

MÓNIKA RUTH VIDA
MAĐARSKA

NIKOLA VIDOJEVIĆ
SRBIJA

ALEKSANDRA VOJNAK
SRBIJA

DRAGUTIN VUČIĆ
SRBIJA

TANJA ČINČ
SLOVENIJA

SMILJANA DANILOV
SRBIJA

DANICA DUJAKOVIĆ
SRBIJA

B kategorija
Ime & Prezime

ANASTASIA MILOVANOVA
RUSIJA

OLENA MISO
UKRAJINA

MARKO MOLNAR
SRBIJA

FILIP ORLIĆ
SRBIJA

VIŠNJA PANTELIĆ
SRBIJA

FILIP STANČIĆ
SRBIJA

LJUBICA STOJANOVIĆ
SRBIJA

ANA ŠINKOVIĆ
SRBIJA

DUNJA CRNJANSKI
SRBIJA

SANJA DAKSER
SRBIJA

C kategorija
Ime & Prezime

MILJANA IVANKOVIĆ
SRBIJA

BORIS JEKIĆ
SRBIJA

SRĐANA JOVANOVIĆ
SRBIJA

MILENA KALUĐEROVIĆ
CRNA GORA

ANNA KAVALEROVA
RUSIJA

MIHYUN KIM
REPUBLIKA KOREJA

BOYAN KOLAROV
BUGARSKA

DANIIL KONTUASHVILI
RUSIJA

ELENA KUZNETSOVA
RUSIJA

KONSTANTIN LAPSHIN
RUSIJA / VELIKA BRITANIJA

BOHYUN LEE
REPUBLIKA KOREJA

ILYA LEKHANOV
RUSIJA

YEE KA BEVERLY LEUNG
KINA - HONG KONG

SANGMI LIM
REPUBLIKA KOREJA

VENETA NEYNSKA
BUGARSKA

DAISUKE OGATA
JAPAN

ANA PEJOVIĆ
SRBIJA

POOM PROMMACHART
TAJLAND

KUWAHARA REIKO
JAPAN

ALIYA RYSALIEVA
RUSIJA

MAMI SHINDO
JAPAN

ZUZANA ŠIMURDOVÁ
REPUBLIKA ČEŠKA

BARTŁOMIEJ WEZNER
POLJSKA

ANNA YEVDOKIMOVA
RUSIJA

THIAGO BERTOLDI
MAĐARSKA

PAUL CARTIANU
RUMUNIJA

CHEN CHEN
KINA

CHENG-TING CHEN
KINA - TAJVAN

VIRGINIE DEJOS
FRANCUSKA

TATIANA DOROKHOVA
RUSIJA

ANDREAS EGGERTSBERGER
AUSTRIJA

FIACHRA GARVEY
IRSKA

DOMINIKA GLAPIAK
POLJSKA

MILOŠ GOUKA
SRBIJA

BENEDEK HORVÁTH
MAĐARSKA

DINA HADŽIOMEROVIĆ
SRBIJA